הזעת יתר

הזעת יתר, הנקראת גם היפרהידרוזיס היא מצב לא נעים בו מופיעה הזעה מוגזמת, ללא סיבה מוצדקת. אנשים הסובלים מהבעיה, סובלים מהזעה מוגברת בכל שעות היום, ללא קשר לפעילות גופנית או לטמפרטורה בחוץ.

הזעת יתר מתבטאת בדרך כלל בכפות הידיים והרגליים ובבתי השחי, ומלבד הפגיעה בפעילות היום יומית יכולה גם להביא לאי נעימות במפגשים חברתיים. במקרים בהם הזעת היתר נגרמת ללא סיבה ידועה, חשוב להגיע להיבדק אצל הרופא מכיוון שבמקרים רבים היא יכולה להיות ביטוי של הפרעה מערכתית אחרת.

הזרקת בוטוליניום טוקסין היא חלופה טיפולית חדשה יחסית. באמצעותו למעשה מבצעים חסימת האותות שהמוח משגר לבלוטות הזיעה ובכך מופחתת כמות הזיעה. במסגרת הטיפול מוזרק בוטוליניום טוקסין לאזור המזיע הזעת יתר דוגמת בתי שחי, פנים, כפות ידיים או כפות רגליים. הטיפול בבוטוקס יעיל לפרק זמן של חודשיים עד שמונה חודשים ולאחר מכן יש צורך לחזור על הטיפול.

אז אם נמאס לכם להזיע, נמאסו עליכם קטמי זיעה על הבגדים שלכם ואתם רוצים לנוע בחברה בחופשיות וללא חשש, הנכם מוזמנים לרשת המרפאות מבית דר קרופניק ולפגוש את צוות המומחים שלנו בפגישת יעוץ ללא עלות, על מנת שנתאים את תוכנית הטיפולים עבורכם.

הזעת יתר
צור קשר
השאירו פרטים לעתיד יפה יותר בקליק אחד