בוטולינום טוקסין

טיפולי הבוטוליניום טוקסין (בוטוקס) יעילים בעיקר עבור קמטי הבעה בחלק העליון של הפנים , אזורים כמו: בין הגבות, סביב העיניים ובמצח. במקרים מסוימים אף משמש לטיפול  בקמטי הבעה בחלק התחתון של הפנים, באזורים כמו, הצוואר וסביב הפה.  המטרה של  טיפולי הבוטוקס היא השגת מראה עור פנים חלק, לצד הרמת עור פנים וכמובן ליצור הפחתה משמעותית של הקמטים ובכך למנוע, או לפחות לדחות את הצורך בניתוחים פלסטיים ואסתטיים.

היווצרות קמטי הבעה הינה בעיקר כתוצאה מהתכווצויות שרירי הפנים, וגם באופן טבעי  נוצרים קמטים על עור אשר סובל מאובדן אלסטיות. המקומות שבהם בדרך כלל מופיעים קמטים הם מעל לאף, במצח, מסביב לעיניים ובאזור הפה. את הבוטוקס מזריקים בחלק האמצעי העליון של הפנים, אזור בין הגבות נחשב לנפוץ ביותר. כאשר מבצעים טיפול בוטוקס באזורים אלו , מוחלשים באופן זמני השרירים ונמנעת הפעילות שלהם, בצורה זו מחליקים ומעלימים קמטים.

התוצאות נראות לעיין באופן מיידי, מתקבל מראה טבעי לפנים מבלי לפגוע בהבעה. זהו תהליך בטוח אשר שומר על תוצאותיו לאורך זמן ארוך יחסית. את הטיפול ניתן להשלים עם טיפולי אסתטיקה רפואיים אחרים כמו לייזר ומילוי קמטים בפנים באמצעות חומצה היאלורונית.

בוטולינום טוקסין
טיפולי בוטוקס ברפואה אסתטית הנם הליכים מהירים הנמשכים מספר דקות, מבוצעים ללא הרדמה ונטולי כאבים על פי רוב. טיפולים אלו מאפשרים חזרה מיידית לשגרת החיים ללא צורך בתקופת החלמה והתאוששות, אם זאת, אנו לא ממליצים לקנות נעליים לאחר טיפול, זאת בגלל שכשקונים נעלים הראש רכון מטה למשך זמן ארוך. חשוב להבין, במידה והטיפול בוצע בידיו של מטפל בלתי מקצועי עלול הבוטוקס לדלוף אל אזורים אחרים ולגרום לצניחת הגבות או העפעפיים. לכן תקפידו לבחור רופא טוב ומקצועי, בעל ניסיון וידע רלוונטי בתחום. הנכם מוזמנים להגיע לפגישת יעוץ ללא עלות באד מסניפי רשת המרפאות האסתטיקה מבית דר קרופניק, על מנת שצוות המומחים שלנו יתאים עבורכם את תוכנית הטיפולים הטובה ביותר.
צור קשר
השאירו פרטים לעתיד יפה יותר בקליק אחד