אודות ד"ר קרופניק

ד”ר אירנה קרופניק  MD, רופאת משפחה בעלת ניסיון רב בביצוע טיפולי יופי ואנטי אייג’ינג בוגרת בית הספר הגבוה לרפואה אסתטית בתל-אביב ובוגרת האקדמיה הצרפתית בפריז במזותרפיה ובליפוטרפיה. דר’ קרופניק משתתפת באופן שוטף בהשתלמויות בארץ ובחו”ל ומציעה למטופליה את הטיפולים החדשניים והמתקדמים בעולם בתחום הרפואה האסתטית. ידועה לקהל הרחב כאורחת כבוד בתוכניות טלויזיה רבות, ערוצים 9 , 12 ו- 13 ומרצה בבתי ספר לרפואה אסתטית. ד"ר אירנה קרופניק מבצעת את כל סוגי הטיפולים בתחום הרפואה האסתטית, הזרקות בוטוליניום טוקסין, מילוי קמטים באמצעות חומצה היאלרונית, פיסול פנים, פיסול אף, מילוי שקעים מתחת לעיניים ועוד. ד"ר אירנה קרופניק מכשירה רופאים מכל העולם בתחום הרפואה האסתטית ומקפידה מאוד להקנות ידע עדכני ואוניברסאלי לכל הרופאים אשר לומדים אצלה.
ד"ר אירנה קרופניק מקפידה על רמת שירות גבוהה במרכזים שלה ונשמעת לכל הטרנדים החמים ביותר בתחום הרפואה האסתטית.
במרכז להשתלות שיער של ד"ר אירנה קרופניק ממש מבצעים מהפכה בישראל ומנגישים לכל הישראלים ניתוחי השתלות שיער בשיטת FUE וDHI בתנאים הטובים והבטוחים ביותר, ברמה בינלאומית.
 
הצוות
הצוות של ד"ר קרופניק נמצא תמיד כאן לטובת הלקוחות של בית העסק. אנחנו עומלים יום ולילה על מנת להגשים את החזון של ד"ר קרופניק ולספק לכל לקוחות החברה את חווית השירות הטובה והמקצועית ביותר, כל זאת באווירה משפחתית חמה ועוטפת, מבחינתנו כל לקוח הוא משפחה שלנו.
הכירו את הצוות
אלכס קרמן- מנכ"ל
גנה סוחובוק- סמנכ"לית
קרן צרפתי- רכז לימודים תחום רפואה אסתטית והשתלות שיער
צוות שירות לקוחות: יקטרינה דוליה, אלכסנדרה ליבשיץ, לאורה אברמוב
צוות מנהלות אזור בתחום האסתטיקה הרפואית: ליאת דקל, לאה מלול, ניקה טובולקין
מעין נורדמן- מנהלת תחום השתלות שיער
צור קשר
דברו איתנו, אנחנו כאן בשבילכם